facebook
Dobré odpoledne, je úterý 7.5.2024 a svátek slaví Statní svátek

Dieta

První příspěvek v tématu Dieta
lenuliiinka | 31.03.2022 13:06 | Dieta | ID: 35943
lenuliiinka

Ahojky :) Holky, bude léto. No, teším se moooc. Už aby bylo. Čas uteče hodně rychle, takže není čas ztrácet čas. Musím prostě zhodit. Nějaký to kilo. Do plavek. Koukala jsem se na diety a líbí se mi https://www.ketodiet.cz/. Máte s ní zkušenosti?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lentilka123 | 30.11.2022 17:21 | ID: 40203
Lenanna

Ze své zkušenosti ti mohu doporučit ketofit Lepší koktejly na trhu nenajdeš.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
JáKarla | 09.07.2023 10:09 | ID: 43882
Lenanna

No, to si nemyslím... Já jsem tuto dietu zkoušela a vadí mi příchuťové tablety... Já mám ketodiet a tam je super jednak to, že ty koktejly jsou už ochucené a jednak to, že mají i jiné produkty, než jen koktejly.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 07.08.2023 17:24 | ID: 44295
Lenanna

Taky jsem tuto dietu zkoušela, ale taky mi vadil ten nápoj bez chuti a k tomu ty tablety. Nepřišla jsem tomu na chuť. Pak jsem zkusila ketodiet a to je jiná. Jejich koktejly chutnají naprosto dokonale :) Miluju ostružinu!

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenuliiinka | 05.09.2023 20:23 | ID: 44520
Lenanna

Jojo, ketodiet ostružina je moooc dobrá :) A pak mám taky ráda vanilku... A nejen ty koktejly, ale miluju od nich i další jejich produkty. Proteinové tyčinky top! Snídaňové kaše taky :) Dokonalost sama :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lenanna | 30.04.2024 23:59 | ID: 46421
Lenanna

Zkusila jsem toho ochutnat víc a jedině KetoDiet mi opravdu chutná. Zhubla jsem s ní přes 10 kilo a doteď si od nich objednávám, protože mají výborné koktejly, pečivo, tyčinky atd. teď mají navíc hezkou májovou slevu

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka